test
11.4 C
Oslo
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
motty_kredyty norweskie

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Norwegii

Już w tę niedzielę odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chcesz zostać wolontariuszem albo wesprzeć zbiórkę? Sprawdź, gdzie znajdują się sztaby!

Sztab w Haugesund 

Aktywnie działają wolontariusze Orkiestry w Haugesund. W sobotę 29 stycznia zaplanowano rodzinny piknik – na odwiedzających będzie czekać ognisko oraz ciepłe napoje i jedzenie. Wśród atrakcji dla dzieci jest m.in. „wośpowe bingo”. Z kolei w niedzielę, po mszy w parafii św. Józefa,  będzie można kupić różne gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wziąć udział w losowaniu albo wrzucić datek do puszek. 

Warto wziąć udział w licytacjach oraz skorzystać z „pogotowia ciastowego”. Wolontariusze dostarczą chętnym własne wypieki i jednocześnie zbiorą datki dla WOŚP. Zamówienia można składać do soboty, do godziny 12. 

Więcej informacji o sztabie: FB/WOŚP Haugesund, Sztab na stronie WOŚP.

Sztab w Høvik

Sztab znajduje się w obszarze metropolitalnym Oslo. 30 stycznia wolontariusze będą kwestować m.in. w okolicach kościoła st. Hallvarda, lodowisku Spikkersupa, przy bibliotece Deichman Bjørvika albo przy T-bane Nationaltheatret.

Więcej informacji o sztabie: FB/WOŚP Oslo, Sztab na stronie WOŚP.

Sztab w Longyearbyen 

Orkiestra zagra nawet na dalekiej północy. Siedziba sztabu znajduje się w Polskiej Stacji Polarnej im. Stanisława Siedleckiego. Zbiórkę można wesprzeć m.in. przez licytacje ciekawych przedmiotów. 

Więcej informacji o sztabie: Sztab na stronie WOŚP.  

Sztab w Stavanger

Sztab w Stavanger zorganizował już kiermasz książek, na którym udało się zebrać 25 000 NOK dla Orkiestry. Na ten weekend zaplanowano również wiele innych niespodzianek. Chcecie dowiedzieć się więcej? Śledźcie na bieżąco ich profil na Facebooku! 


Więcej informacji o sztabie: FB/WOŚP Stavanger, Sztab na stronie WOŚP.

- Polecamy -