Free Porn
xbporn
28.5 C
Oslo
wtorek, 16 lipca, 2024

Znany influencer zaatakowany przez fanów w Oslo: chaos na europejskiej trasie IShowSpeed

Popularny streamer i raper, IShowSpeed, ogłosił, że nigdy więcej nie wróci do Norwegii po przerażającym incydencie w Oslo, gdzie został zaatakowany przez tłum fanów. Wydarzenie miało miejsce 3 lipca 2024 roku, podczas jego europejskiej trasy.

Darren Jason Watkins Jr., znany również jako IShowSpeed, prowadził transmisję na żywo z jednego ze sklepów z pamiątkami w Oslo, kiedy duży tłum fanów zebrał się na zewnątrz. Początkowo interakcja była entuzjastyczna, ale nieszkodliwa – streamer zaangażował tłum w skandowanie słynnego okrzyku Cristiano Ronaldo “Siu”. Jednak sytuacja szybko wymknęła się spod kontroli, gdy tłum zaczął napierać, uwięziwszy IShowSpeeda w sklepie.

Podczas próby opuszczenia sklepu sytuacja przybrała brutalny obrót. Fani rzekomo ciągnęli go za włosy, oblewali wodą, a jedna osoba nawet skoczyła z dachu samochodu w tłum. IShowSpeed opisał to wydarzenie jako “najstraszniejszy dzień w swoim życiu”, ujawniając, że doznał złamania kostki i miał poważne trudności z oddychaniem w tłumie​.

W późniejszym filmie opublikowanym na YouTube, IShowSpeed wyraził swoje zszokowanie i frustrację, mówiąc: “Moja kostka jest złamana, wyrwali mi włosy. Polali mnie wodą. Ktoś dosłownie wykonał ruch WWE Rey Mysterio i skoczył z samochodu. To był najstraszniejszy dzień w moim życiu. Obiecuję wam, nie mogłem oddychać”​​.

Ten incydent jest kolejnym z serii burzliwych wydarzeń podczas jego trasy, która obejmowała m.in. wyrzucenie z meczów Euro 2024, spotkania z politykami oraz pomyłkę związaną z tożsamością piłkarza​​.

Atak wywołał falę krytyki wobec zachowania fanów. Wiele z nich określono jako nieodpowiedzialne i niebezpieczne.

Podczas gdy IShowSpeed kontynuuje swoją europejską trasę, jego doświadczenie w Oslo służy jako przestroga przed potencjalnymi zagrożeniami, z jakimi mogą się spotkać osoby publiczne podczas interakcji z dużymi, niekontrolowanymi tłumami. Fani streamera mają nadzieję na bezpieczniejsze interakcje w przyszłych wydarzeniach oraz na szybki powrót IShowSpeeda do zdrowia.

Dzień wcześniej, 2 lipca 2024 roku, influencer odwiedził Polskę, czym wywołał zachwyt polskich fanów. Podczas tej wizyty obyło się jednak bez groźnych sytuacji, a sam pobyt ocenił po fakcie pozytywnie. Zachowanie polskich fanów, jak i sam kraj musiał wywrzeć na gwieździe na tyle pozytywne wrażenie, że już parę dni później wrócił do Polski, odwiedzając m.in. Kraków.

- Polecamy -